آیا سامسونگ انتشار آپدیت اندروید اوریو را متوقف کرده است؟ – دیجیاتو + رای گیری انتخاب بهترین بازی سال ایرانی از نگاه کاربران داخلی آغاز شد – گل دانلود

ارسال شده توسط

همانطور که می دانید، سامسونگ از هفته گذشته انتشار آپدیت اندروید ۸
همانطور که می دانید، سامسونگ از هفته گذشته انتشار آپدیت اندروید ۸.۰ اوریو را برای کاربران گلکسی S8 و S8 پلاس آغاز کرده است. با این وجود، مطابق گزارشی که امروز منتشر شده به نظر می رسد که غول کره ای به دلایلی نامشخص، برنامه به‌روزرسانی این دو دیوایس به آخرین نسخه اندروید را متوقف کرده باشد.

در حال حاضر کاربران ساکن کشورهای ترکیه، نروژ، امارات متحده عربی، هندوستان، بلژیک، آلمان، فرانسه و لهستان که در برنامه بتای اندروید ۸.۰ شرکت نکرده بودند، آخرین بیلد اوریو را در پرچمداران سامسونگ خود دریافت کرده اند.

با این وجود کاربران بعضی کشورها مثل هلند قرار است که آپدیت را هفته آینده دریافت کنند، اما با وقفه ای که در انتشار آپدیت افتاده احتمال آن وجود دارد که زمان ارائه آپدیت اندکی به تأخیر بیفتد.

گزارشات حاکی از آنند که از ساعاتی پیش کاربران نمی توانند فایل های G950/G955-FXXU1CRAP که شامل اندروید ۸.۰ می شوند را از سرورهای سامسونگ دریافت کنند.

مطابق گزارشات، ظاهرا دلیل سامسونگ برای توقف ارائه آپدیت اوریو کار روی نسخه جدیدی از این آپدیت برای دو دیوایس S8 و S8 پلاس بوده است. با این اوصاف، اگر هنوز این آپدیت به موبایل شما نرسیده احتمالا باید کمی دیگر برای انتشار نسخه جدید منتظر بمانید.

——————-

سرانجام فرآیند انتخاب بهترین بازی سال ایران از نگاه کاربران در هفتمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران آغاز شده است
علاقه‌مندان به انتخاب بهترین بازی سال تا ۵ اسفندماه فرصت دارند تا به بازی مورد علاقه خود رای دهند. بهترین بازی سال از نگاه مردم نیز همراه با معرفی دیگر عناوین برتر، ۱۹ اسفندماه و در جشن اختتامیه جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران معرفی می‌شوند.

برای شرکت در این بخش، باید کد اختصاصی بازی مورد علاقه خود را به سامانه پیام کوتاه ۲۰۰۰۰۷۱۷ بفرستید. لازم به ذکر است که هر خط تلفن، تنها توانایی رای دادن به یک بازی را داشته و عنوانی که بیشترین رای را به دست آورد، به مقام بهترین بازی سال از نگاه کاربران خواهد رسید.

برای مشاهده بازی های حاضر و انتخاب عنوان محبوب خود می توانید به سایت رسمی جشنواره گیم تهران مراجعه کنید.

از بین ۱۷۲ عنوانی که در جشنواره گیم تهران سال ۹۶ شرکت کرده اند، بازی هایی که به صورت رسمی منتشر شده اند در این نظر سنجی حضور خواهند داشت. این نظرسنجی تا روز ۵ ام اسفندماه ادامه خواهد داشت و سرانجام نتیجه آن در اختتامیه جشنواره که در روز ۱۹ اسفند برگزار می شود، اعلام خواهد شد.

سرانجام فرآیند انتخاب بهترین بازی سال ایران از نگاه کاربران در هفتمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران آغاز شده است. در این بخش از جشنواره، بهترین بازی سالی که گذشت، از نگاه کاربران بازی های ویدیویی در داخل کشور به وسیله رای آن ها انتخاب می شود.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *